naslovnagdje se nalazimo kontakt

Mjesni odbori

1. VIJEĆE MJESNOG ODBORA PREGRADA

1. ZLATKO KANTOCI, D. Kunovića 7/1
2. STJEPAN NOVAČKO, A. Cesarca 10
3. NEVENKA CIGROVSKI, Zagrebačka 8
4. IVAN POGAČIĆ, A. Kovačića 6 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
5. ROBERT BARIČEVIĆ, D. Kunovića 3 (PREDSJEDNIK)
6. MLADEN BURIĆ, J. Leskovara 29
7. DAMIR STORJAK, Vrhi Pregradski 73

2. VIJEĆE MJESNOG ODBORA BUŠIN

1. MARIO LESKOVAR, Bušin 11
2. MARIO GORUPIĆ, Klenice 4 (PREDSJEDNIK)
3. VIŠNJA JELAČIĆ, Valentinovo 36 (ZAMJENICA PREDSJEDNIKA)
4. MILAN ŠPILJAK, Bušin 35
5. ŽARKO ŽIGER, Klenice 16

3. VIJEĆE MJESNOG ODBORA SOPOT

1. TOMISLAV JAZBEC, Sopot 55
2. BORIS KARAŽIJA, Sopot 118/2 (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
3. STJEPAN HORVAT, Sopot 156
4. BRANKO ŠPOLJAR, Višnjevec 47 (PREDSJEDNIK)
5. JOSIP MARTINKEC, Sopot 118

4. VIJEĆE MJESNOG ODBORA VINAGORA

1. JOSIP LAZIČKI, Mala Gora 71, (PREDSJEDNIK)
2. IGNAC BOSNAR, Vinagorski Vrhi 70
3. JOSIP BORŠIĆ,Gabrovec 7, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
4. IVAN ČEP, Vinagorski Vrhi 38
5. IVICA PONDELJAK, Mala Gora 35

5. VIJEĆE MJESNOG ODBORA STIPERNICA

1. DANIJEL ČEP, Stipernica 35, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
2. BRANKO ŠPILJAK, Stipernica 19, (PREDSJEDNIK)
3. ZVONKO HLUPIĆ, Marinci 39/1
4. VLADO IVANJKO, Stipernica 37
5. BOŽO KRAMARIĆ, Stipernica 2

6. VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORJAKOVO

1. STJEPAN JUG, Gorjakovo 126/3, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
2. DAMIR FISTRIĆ, Gorjakovo 86, (PREDSJEDNIK)
3. MILJENKO TUĐINA, Gorjakovo 85
4. MILJENKO ŠOŠTARIĆ, Gorjakovo 123
5. ZVONKO PALČEC, Gorjakovo 6

7. VIJEĆE MJESNOG ODBORA CIGROVEC

1. MILAN BREZAK, Cigrovec 32
2. ANDRIJA VDOVIĆ, Cigrovec 26, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
3. BRANKO BURIĆ, Cigrovec 77, (PREDSJEDNIK)
4. ALOJZ VUK, Cigrovec 1
5. DRAGUTIN BURIĆ, Cigrovec 96

8. VIJEĆE MJESNOG ODBORA BENKOVO

1. BRANKO SMRKULJ, Benkovo 55, (PREDSJEDNIK)
2. IVAN LESKOVAR, Cigrovec 151
3. IVAN KANCIR, Benkovo 8, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
4. DANKO JUG, Cigrovec 157
5. MIRKO PALČEC, Benkovo 87

9. VIJEĆE MJESNOG ODBORA PLEMENŠĆINA

1. DRAGUTIN HERCIGONJA, G. Plemenšćina 15, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)
2. MARINA ČUČEK, G. Plemenšćina 16
3. TOMICA KRSNIK, G. Plemenšćina 92
4. DUŠAN GORUPIĆ, G. Plemenšćina 1, (PREDSJEDNIK)
5. IVICA ANTOLIĆ, Vojsak 30

10. VIJEĆE MJESNOG ODBORA KOSTEL

1. ZDRAVKO GAJŠAK, Kostel 46
2. NIKOLINA ČUČEK, Kostel 33
3. BRANIMIR DRENŠKI, Bregi Kostelski 91/2, (PREDSJEDNIK)
4. BORIS DRLAN, Kostel 26
5. JOSIP GAJŠAK, Kostelsko 3/1, (ZAMJENIK PREDSJEDNIKA)

 
Dokument - prilog:
Adobe PDF

 

 

Povratak

Događanja

Kostelska Uskrsna pištola 2015 Proljeće u Pregradi

Uredovno vrijeme


Ured gradonačelnika ima uredovno vrijeme za primanje građana i građanki utorkom i to od 15 do 18 sati svakog 2. i 4. utorka u mjesecu (kad će raditi i jedan službenik), dok 1., 3. i 5. utorka u mjesecu ima uredovno vrijeme od 8 do 11 sati. Sastanak se može i ugovoriti na telefon 049/376-052.
Detaljnije...

Pretraživanje

Posjetitelji

Ukupno posjetitelja
819